İçeriğe geç

Etkinlik Gösterisi "Cam Üfleme / Lampwork"

Glass Flame Show

Cam Gösterisi

Açılış, Kokteyl, Merasim, Eğlence, Sunum, Motivasyon etkinlikleri dahil tüm organizasyonlarınız için farklı bir enstrüman mı arıyorsunuz.

İşte “Alevde Cam Şekillendirme” tekniği ile özel gösteri.

İsterseniz katılımlı, isterseniz sadece gösteri… Belki sunum sonrası davetlilerinize bu teknikle yapılmış küçük hediyeler ikram edilmesi…

Açık Alevin Büyüsü...


Konusunda uzman sanatçımız ve gerektiğinde yardımcıları ile birlikte yapılan bu gösteri için gerekli tüm teçhizatımızı bir getiriyoruz.
(Sizler sadece sunum masası ve elektrik tedarik etmelisiniz) Etkinlikte; oksijen makinası ve bütan gazı kullanılmaktadır. Oksijen gazı ve bütan karışımı ile şalumomuzdan elde edilecek olan yaklaşık 1.200 derece alevde camı eritip şekillendirmeyi ve alevin cam ile büyülü dansını göreceksiniz.
Etkinlik solo yapılabileceği gibi belirlenmiş zaman dilimi içerisinde kalmak kaydı ile izleyici katılımı sağlanarak da yapılabilmektedir. Misafirleriniz de seyredecekleri gösterinin ardından kendi eşsiz deneyimlerini yaşayabilecek ve eserlerini oluşturabileceklerdir.
Onlar da camı eritmenin haz ve deneyimine tanık olacaklardır. Fiyatlama çok miktarda faktörün bileşkesine göre belirlenebileceği için Ücret detayları için lütfen iletişime geçin

Cam üfleme gösterisi

Etkinlikten Kareler