Sanatsal Cam Etkinliklerimiz

ETKİN LİKLER
İMİZ

glass art event

Tek seferlik ve/veya sürekli event ve etkinlikler için yanınızdayız.

Cam sanatına dair misafirleriniz ve müşterileriniz için dolu dolu sanatsal organizasyonları birlikte yapalım. İster Galata Beyoğlu’ndaki Atölyemizde ister Etkinlik alanınızda, isterseniz de otelinizde… 

Tabii ki 7 ve üzeri her yaş aralığı için etkinliklerimizi birlikte planlayabiliriz.

gösteri
"Cam üfleme"

Turist kafileniz farklı, yöresel sanatsal etkinlik mi istiyor, Misafirleriniz için etkinlik mi arıyorsunuz, Otelinizde farklı bir sunum mu yapacaksınız. Yeni bir konsept arayışınız mı var. Cam Sanatına ne dersiniz.? SANATSAL CAM ETKİNLİKLERİMİZ İLE TANIŞIN

WORKSHOP
"cam füzyon"

Renkli camların dünyası…
Rengarenk camları kesip, biçip birlikte projelendirerek yüksek dereceli fırınlarda pişiriyoruz…
Sonuç; Mükemmel takılar, tabaklar süsler...

WORKSHOP
"mine "

Mine yapıyoruz...
Yani metallerin yüzeyini cam kaplıyoruz. Yapım tekniklerini ve pişirim detaylarını göstermek bizden, Eşsiz eserler oluşturmak sizden.
Satın para kazanın, Hediye edin, Koleksiyonunuza katın...
Sizi bu güzel sanat ile tanıştırması BİZDEN

workshop
"alevde şekillendirme"

Sıcak camın büyülü dünyası terapi gibidir. Alevin mavisi, renklerin cazibesi yapılan işin ötesine geçer.
Bazen… boncuk olur takıya dönüşür...
Bazen... bir avuç mutluluk olur...

WORKSHOP
"FÜZYON & ALEVDE ŞEKİLLENDİRME"

Aynı etkinlik içerisinde;
Hem "Alevde Şekillendirme" hem de "Cam Füzyon" deneyimliyoruz.
Renkli camların dünyasına daha derinden giriş yapıyoruz.

WORKSHOP
"METAL KİLİ "

Elde şekillendirilebilir hale getirilmiş olan metalleri hamur gibi şekillendireceksiniz. Tasarımlarınızı ve hayalinizdeki takı / objeleri kendiniz oluşturacaksınız. Metal ustası mı? unutun. Bir metal ustası olmasanız da o yolda daha güvenli adımlarla ilerleyebileceksiniz.

KURUCU & SANATÇI

GAMZE HABERAL

Sanatla dolu yaklaşık 30 yıl….

Resimle başlayıp sonra yanına seramiği alan ve nihayetinde Cama doğru evrilen bir süreç. Profesyonel Galericilikle geçen 10 koca yıl.

Şimdilerde Galata’da kendi mağaza atölyesinde, Cam tasarım ağırlıklı çalışmalarına devam ediyor.

SANAT ÇILARIMIZ

SANATÇI

NEHİR ÖZERPALET

Adana’nın bağrından çıkan bir sanatçı, Sanat hayatına İstanbul Yoncimik sanat merkezinde aldığı çok özel eğitimler ile başladı.  Dekoratif Boyama konusunda Üç yıldan uzun bir süre çalışmalar ve seminer eğitmenliği yaptı. Denizli karma tasarım cam atölyesinde Ömür Duruerk’den cam şekillendirme ve cam üfleme eğtitimleri aldı. Ankara devlet sanatcısı Mustafa Kural’dan farklı teknikler üzerine sayısız dersler aldı. Bu sırada farklı düsüplin ve tekniklerde kendisini geliştiren sanatçı kendi atölyesinde tasarım ve çoklu üretimler yapmaktadır. Etkinliklerde özel gösteriler sunmak, doğduğu yere cam konusundan farklı boyutta faydalı olmak idealleri arasında.

Yardımcı SANATÇI

ÜLKÜ ÖZHAN

2018 Yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi “Resim” Bölümünden mezun oldu, Muhtelif dallarda farklı atölyelerde az da olsa çalışma imkanı bulan sanatçımız Yıldız Teknik Üniversitesi “Fotoğraf Sanatları” konusunda Yüksek Lisanas çalımlarına devam etmekte ve aynı zamanda da Dega Sanat Atölyesinde Cam ve Seramik konularında çalışmalar yaplaktadır.