PERA CAM ATÖLYESİ

ÇOCUKLAR İÇİN WORKSHOPLAR

Genel Füzyon Atölyesi

Füzyon tekniği ile cam yapımını öğrenecekleri, yaptıkları eserler ile gurur duyacakları bir etkinlik.

Dogum günü Atölyesi

Kendi yaptııkları eserleri doğum günü çocuğuna hediye etmenin mutluluğunu yaşarken pasta kesip eğlenmenin hazzını da yaşayacaklar

Anneler Günü Atölyesi

Çocuğunuzun yaratıcılığı ve hayal gücünü eğlenceli bir maceraya dönüştürmek için tasarlanan bir cam atölye projesidir

Anne-kız Cam Atölyesi

Kız çocuklarının anneleri ile paylaşımları bir başkadır. Bu etkinlik ile anne kız birlikte bir şeyler yapmanın hazzını paylaşacaklar. Unutamayacakları bir etkinlik olacak

Baba-Ogul Cam Atölyesi

Babalar için oğulları ne ise erkek çocuk için baba odur. Modeldir, kahramandır. baba ve oğulların birlikte geçirecekleri harika bir zaman dilimi. Oluşturulacak eserler de bonusu..

Anaokulu Etkinligi

Anaokullarında 4-6 yaş arası çocuklarımız ile yapılacak olan cam etkinlik çalışması. Bu etkinlik çocukların yaşlarına göre öğretmenlerle birlikte şekillendirlmektir. Çocuklarımız cama şekil vermenin hazzını yaşayacaklar.
BU ETKİNLİK SADECE OKULLARDA YAPILMAKTADIR.

Sömestre için Cam Atölyesi

Sömestre tatilinde haftanın belli günleri için düzenlediğimiz cam atölyesi etkinliğidir.
Farklı cam şekillendirme tekniklerini bir program dahilinde deneyimleyecekleri unutulmaz bir program olacaktır.. Sömestre tatilinden bir ay önce net program belli olacaktır.

Yaz Tatili Cam Atölyesi

Yaz tatilinde çocuklarımız ne yapacak.. Tabii ki sanatsal etkinlik...
Mayıs ayında belirlenecek program ile çocuklarımız için cam ve cam sanatını tanıyabilecekleri ve kendi özgün eserlerini oluşturabilecekleri bir etkinlik düzenleyeceğiz.

Babalar günü Cam Atölye Etkinligi

Babalar gününde babalarımızın elinden tutup onları cam atölyesine getiriyoruz. Birlikte yapacağınız belkide ilk cam eserinizi ona hediye etmenin hazzını yaşayacaksınız

Çocuk Takıları Yapım Atölyesi

Çocuklarımız farklı cam şekillendirme teknikleri ile kendi takı ve objelerini yapacaklar. İster kendileri kullanacak, isterlerse de arkadaşlarına hediye etmenin hazzını yaşayacaklar.

Cam Boyama Atölyesi

Cam boyama sanatını öğrenecekler ve özel boyaları kullanarak harika işler çıkartacaklar. Yapacakları tüm eserler özel füzyon fırınlarımızda 1 gün süre ile pişirildikten sonra kendilerine verilecektir.

Galata Kulesi kadar Yakın!

Camekan sk. No:1/C Galata / Beyoğlu / İstanbul